Katalog firm

A-AAron

Zakład pogrzebowy, legitymujący się ogromnym doświadczeniem zawodowym, świadczy usługi pogrzebowe i kremacyjne. Obsługuje członków różnych wiar wyznaniowych, niezależnie od regionu i miejsca zgonu. Firma AAron zapewnia bezstresowe załatwienie spraw niezbędnych do zorganizowania ceremonii pogrzebowej.

Kremacja zwłok

Przedsiębiorstwo AARON&ZEUS specjalizuje się w usługach pogrzebowych. Zakład zlokalizowany jest w dwóch punktach w Katowicach. Tworzony jest przez doświadczone i odpowiedzialne osoby, które podchodzą do swojej pracy z wielkim zaangażowaniem. Wszystkie usługi przebiegają sprawnie i bezproblemowo, zgodnie z obowiązującymi normami.
Korzystając z usług fachowców mamy gwarancję, że uroczystość pogrzebowa przebiegnie w uroczystej atmosferze. W ofercie znajdują się zarówno usługi bezpłatne, jak i płatne. Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo, a także korzystne stawki. W skład świadczonych usług wchodzi m.in. bezpłatny transport zwłok, obsługa i transport żałobników, przygotowanie oprawy muzycznej, dostarczenie kwiatów i bukietów pogrzebowych, kremacja zwłok, przygotowanie zmarłego do pochówku, a także wiele więcej. Kremacja zwłok Katowice to usługa, na którą decyduje się coraz więcej osoby.
Często jest to jedyna opcja, aby zmarły mógł zostać umieszczony w rodzinnym grobowcu. Jest to również korzystna forma pochówku ze względów ekonomicznych.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, załatwiającym w imieniu rodziny wszelkie formalności urzędowe. Zasi...