Katalog firm

A-AAron

Zakład pogrzebowy, legitymujący się ogromnym doświadczeniem zawodowym, świadczy usługi pogrzebowe i kremacyjne. Obsługuje członków różnych wiar wyznaniowych, niezależnie od regionu i miejsca zgonu. Firma AAron zapewnia bezstresowe załatwienie spraw niezbędnych do zorganizowania ceremonii pogrzebowej.

Sprzedaż trumien

AARON&ZEUS to całodobowe usługi pogrzebowe świadczone przez doświadczonych i odpowiedzialnych fachowców. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko w dzień, ale również w nocy. Błyskawicznie dotrzemy pod wskazane miejsce. Zapewniamy nieodpłatny transport zwłok np. z domu/szpitala do prosektorium.
W skład świadczonych przez nas usług wchodzi m.in. przygotowanie zmarłego do pochówku, kremacja zwłok, przygotowanie oprawy muzycznej, komfortowy transport żałobników, a także wiele więcej. Możemy również dostarczyć wiązanki oraz kwiaty stosowane do okoliczności. Warto dodać, że dysponujemy szeroką flota pojazdów. Posiadamy nie tylko różnego typu karawany (standardowe i specjalistyczne), ale również busy i autobusy.
Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą trumien, urn, krzyży, obrazków, tablic. Nasze trumny Katowice wykonywane są z najwyższej klasy materiałów. Wyróżnia ich elegancki wygląd z dbałością o każdy detal. Gwarantujemy ceny najniższe na rynku. Służymy fachowym doradztwem związanym z wyborem wyrobu.

Kontakt

Ulica: Barlickiego 3

Kod: 40-820

Miejscowość: Katowice

http://uslugipogrzebowekatowice.com/

E-mail:

Tel.: 32 254-93-77


Podobne firmy

Zeus

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi związane z organizacją pięknej uroczystości żałobnej. Zeus jest zakładem usług pogrzebowych, załatwiającym w imieniu rodziny wszelkie formalności urzędowe. Zasi...