Katalog firm

AOK – Akademicki Ośrodek Kształcenia

Akademicki Ośrodek Kształcenia z siedzibą w Łodzi działa na rynku od wielu lat. Oferuje kursy maturalne i przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty, zarówno roczne, jak i semestralne. AOK prowadzi zajęcia stacjonarne i online. W ramach opłaty zapewnia kursantom materiały pomocnicze. Zatrudnia doświadczonych nauczycieli.

Przygotowanie do matury

Choć egzamin po 8 klasie obowiązuje od niedawna, w ofercie wielu ośrodków edukacyjnych pojawiają się szkolenia i kursy pomagające w przygotowaniach. Wśród nich jednym z najbardziej godnych polecenia ośrodków na pewno jest AOK. Szczegółów dowiesz się odwiedzając nasz stronę http://www.aok-kursymaturalne.pl/egzamin-osmoklasisty/.
Akademicki Ośrodek Kształcenia ma wiele lat doświadczenia w swojej branży. W swojej stałej ofercie ma kursy maturalne, które cieszą się ogromną popularnością wśród uczniów łódzkich szkół licealnych. Jednakże obecnie w AOK dostępne są także kursy, które przygotowują na egzamin po 8 klasie. Jest to pierwszy krok milowy jaki czeka uczniów w dzisiejszych czasach, dlatego też jego wynik jest bardzo ważny.
W AOK kursy prowadzone są przez nauczycieli z podejściem i pasją. Pomogą uzupełnić braki w posiadanej wiedzy i potrafią wytłumaczyć jak najlepiej formułować swoje odpowiedzi na egzaminie. Dzięki temu po takim kursie każdy jest znacznie lepiej przygotowany na egzamin po 8 klasie. Kurs w AOK to zatem świetna inwestycja w edukację każdego ucznia, którego czeka ten ważny krok.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://www.aok-kursymaturalne.pl/

E-mail: sekretariat@aok-kursymaturalne.pl

Tel.: 791-991-109


Podobne firmy

Nas Troje

Obawiasz się samego porodu, ewentualnie pierwszy raz czekają ciebie narodziny dziecka? Szkoła rodzenia Nas Troje, to nie tylko alternatywa ale również odpowiednie miejsce, do tego by przygotować nas d...