Katalog firm

Apemi

Urządzenie mieszkania często stanowi spore wyzwanie. Bardzo ważnym asortymentem, od którego należy zacząć ten proces, są okna i drzwi mający znaczący wpływ na to, jak nasza posiadłość będzie wyglądać. Salon okien i drzwi Apemi umożliwi Państwu wybranie tych najlepszych i najwartościowszych akcesoriów.

Okna

Jeśli szukacie Państwo okien, drzwi, bram garażowych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Działamy od lat, od początku swojego istnienia stawiając na rozwój firmy, ale przede wszystkim na oferowanie naszym klientom wysokiej jakości produktów renomowanych producentów. Nasza oferta jest bardzo rozbudowana.
Znajdziecie w niej Państwo okna PCV, drewniane - klasyczne i dachowe. Drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne a także bramy zarówno garażowe, jak i większe - przemysłowe. Nie tylko sprzedajemy. Świadczymy także usługi montażu zakupionych u nas produktów. Nieważne, czy chodzi o okna, drzwi, czy parapety. Montujemy szybko i bardzo dokładnie.
Na zlecenie montażu nie musicie Państwo u nas czekać tygodniami - realizujemy zlecenia w możliwie najszybszym terminie, do każdego zlecenia zaś podchodzimy profesjonalnie, bez względu na to, jakiego jest rodzaju i wartości. Zapraszamy do nas. Jesteśmy pewni, że nasze okna Szczytno i inne produkty, które posiadamy w ofercie, posłużą w Państwa domu lub mieszkaniu przez wiele lat.

Kontakt

Ulica: Polska 52

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://apemi.eu/

E-mail: biuro@apemi.eu

Tel.: 511-840-654


Podobne firmy

Bartek

Odkryj świat stylowych rolet i żaluzji z firmą Bartek! Nasza oferta na http://rolety-zaluzje.info/ obfituje w szeroki wybór rozwiązań do okien, zapewniających komfort i prywatność w Twoim domu. Wysoka...

ARM

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy ARM. Zapewniamy Wam najlepszy wybór okien do każdego domu. Dostaniecie u nas również doskonałej jakości drzwi wewnętrzne, jak również drzwi zewnętrzne. Warto...