Katalog firm

Meble Brzeziński

Skorzystaj z usług profesjonalnego stolarza. Wyroby na najwyższym poziomie dostarczy Ci Andrzej Brzeziński. Meble dla wymagających klientów indywidualnych oraz firm. Pomożemy w zaprojektowaniu Twoich wymarzonych mebli, a następnie je dla Ciebie stworzymy. Dogodne terminy oraz dojazd do klienta w obrębie działalności.

Meble na wymiar

Rodzinna pracownia Brzezińskich, z długoletnią tradycją, która swoim klientom oferuje najlepsze meble Legionowo. Zachęcamy do tego, aby osobiście odwiedzić naszą firmę, dzięki czemu przekonacie się, jakie produkty dla was tworzymy. Meble na zamówienie to nasza specjalizacja. Jeżeli poszukujecie czegoś unikalnego, czego nie znajdziecie w żadnym sklepie - to koniecznie musicie przyjść do nas.
Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy dokładają wszelkich starań, abyście mieli w domu trwałe meble. W swojej ofercie mamy meble do gabinetu. Dzięki naszej pracy, Wasze miejsca do pracy mogą wyglądać naprawdę stylowo. Przekonajcie się, że mamy dla Was meble, które będą idealnie pasowały do Waszej kuchni, jadalni, jak również do garderoby.
Z miłą chęcią zajmiemy się również wykonaniem nietypowych zleceń, abyście jak najmocniej byli zadowoleni ze współpracy z nami. Nasza oferta to nie tylko solidne i mocne meble, ale również wysoka jakość usług oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do nas. Przekonajcie się, że warto.

Kontakt

Ulica: Modlińska 48

Kod: 05-101

Miejscowość: Skierdy

http://www.mebleskierdy.dei.pl/

E-mail: mebleskierdy@wp.pl

Tel.: 519-150-193


Podobne firmy

MS Meble

Coraz więcej ludzi zamawia meble na wymiar, dzięki temu mogą zakupić dokładnie takie meble jakie im się marzą. Nasza firma MS Meble oferuje wykonanie takich mebli. Pracujemy na najwyższej jakości sprz...