Katalog firm

Carpet Lab

Wyposażenie wnętrza to trudny orzech do zgryzienia? Już nie! Firma Carpet Lab posiada szeroki asortyment produktów, dzięki którym podłogi naszych domów będą piękną ozdobą współgrającą z całym wnętrzem. Sklep z dywanami oferuje unikatowe wzory, kolory oraz materiały, a co najważniejsze, zakupy są na każdą kieszeń!

Dywany nowoczesne

Dywany nigdy nie wychodzą z mody a obecnie przeżywają swoje prawdziwe odrodzenie. W dzisiejszych czasach stanowią już nie tylko produkty użytkowe, ale przede wszystkim dekoracyjne. Dlatego też dobrze dobrany dywan może uatrakcyjnić wnętrze i dodać mu uroku. Wiadomo, iż dywany nowoczesne legitymują się swoistym eklektyzmem, co sprawia, że pasują właściwie do każdego rodzaju wnętrza.
Sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w starym stylu oraz bardzo innowacyjnych i futurystycznych przestrzeniach. Wiele nowoczesnych dywanów i wykładzin łączy ze sobą nieoczywiste wzory i kolory. Klienci i fani dywanów zazwyczaj poszukują czegoś oryginalnego, czego nie ma nikt inny, więc otwiera się tu szerokie pole do popisu dla projektantów. Obecnie na topie są małe dywaniki ozdobne, które kładzie się bezpośrednio przy łóżku bądź służą jako tkanina pod stolik kawowy.
Mają one swój niekłamany powab i stanowią miły akcent w każdym stylowym pokoju. Co bardzo istotne do produkcji nowoczesnych dywanów często używa się tkanin naturalnych, wychodząc naprzeciw potrzebom alergików.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727


Podobne firmy

Studio Firanowe

Firma Studio Firanowe specjalizuje się w aranżacji okien. Istnieje na rynku od 1996 roku, realizując zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferuje bogaty asortyment prod...