Katalog firm

Carpet Lab

Wyposażenie wnętrza to trudny orzech do zgryzienia? Już nie! Firma Carpet Lab posiada szeroki asortyment produktów, dzięki którym podłogi naszych domów będą piękną ozdobą współgrającą z całym wnętrzem. Sklep z dywanami oferuje unikatowe wzory, kolory oraz materiały, a co najważniejsze, zakupy są na każdą kieszeń!

Dywany retro

Styl retro znów wkracza na salony. A jako że w naszej firmie Carpet Lab za priorytet uznajemy podążanie za najnowszymi architektonicznymi trendami, nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie dodali do asortymentu nowej kategorii, skupionej w całości na dywanach retro.
W tym momencie posiadamy niemalże dwieście różnych retro wykładzin! Każda z nich to indywidualny oddzielny produkt o określonych wymiarach, wzornictwie, kolorze, materiale wykonania, miękkości i grubości. Dywany retro wprowadzą do mieszkania i domu klimat dawnych lat. Wejdą w rolę elementu mocno sentymentalnego, który będzie przypominać o tych miłych czasach, jednocześnie dbając o przytulną i niezwykle domową atmosferę we wnętrzu.
Wygląd to jedno, ale jakość jest dla nas równie ważna, dlatego współpracujemy wyłącznie z czołowymi europejskimi producentami, oferując w stu procentach sprawdzone i oryginalne wyroby. Nasze dywany spełniają najsurowsze wymagania. Łączą w sobie bardzo dobre wykonanie, miłą strukturę, funkcjonalność oraz dopieszczony wygląd.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727


Podobne firmy

Studio Firanowe

Firma Studio Firanowe specjalizuje się w aranżacji okien. Istnieje na rynku od 1996 roku, realizując zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferuje bogaty asortyment prod...