Katalog firm

Centrum Równowaga

Gorszy nastrój? Brak energii? Codzienna walka o wstanie z łóżka? Kiedy dopada Cię coś więcej niż tylko jesienna chandra warto poprosić o pomoc. Nie zawsze jesteśmy w stanie sami poradzić sobie ze smutkiem i problemami. Specjaliści z Centrum Równowaga chętnie Ci pomogą oraz udzielą wsparcia. Zapraszamy!

Psychoterapeuta

Pomoc psychologa może okazać się potrzebna podczas wielu stresujących sytuacji życiowych. Każdy powinien móc skorzystać z cennych porad i narzędzi, które oferuje dobry psychoterapeuta Łódź.
Szukając takiego wsparcia w Łodzi na pewno warto wybrać się do Centrum Równowaga. Jest to ośrodek w którym pracują doświadczeni psychologowie i psychoterapeuci. Swoje usługi oferują zarówno do osób indywidualnych, a także dla par. Dostępne są także liczne warsztaty i terapia grupowa, które na wiele różnych sposobów pomagają dojść do lepszej kondycji psychicznej.
Centrum Równowaga powstało z myślą o tym, aby nikt kto potrzebuje pomocy nie miał problemów z jej zdobyciem. Dlatego też pomimo że usługi tego ośrodka są płatne, ceny od lat pozostają na rozsądnym poziomie. Dzięki temu wielu ludzi miało możliwość skorzystać ze wsparcia jakie zapewnia dobry psychoterapeuta. Z tego powodu każdy, kto mieszka w Łodzi i szuka pomocy psychologicznej na pewno powinien trafić do świetnego ośrodka jakim jest Centrum Równowaga.

Kontakt

Ulica: Sterlinga 16/18

Kod: 90-217

Miejscowość: Łódź

https://twojpsychologlodz.pl/

E-mail: twojpsychologlodz@gmail.com

Tel.: 606270368


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią, obsługując klientów o zróżnicowanych potrzebach i problemach, zawsze starając się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi, uprzyjemni i wyprowadzi na pro...

Instytut Terapii ITPB

Walczyć z nerwicą lub depresją? Wiedz zatem, iż nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko odpowiednie miejsce dla kogoś takiego jak ty, to przede wszystkim szansa aby ktoś ci najzwycz...