Katalog firm

Depilatorium

Pracownicy salonów Depilatorium z łatwością rozwiążą problem niechcianego owłosienia, bez względu na jakiej części ciała się ono znajduje. Depilacja wykonywana jest z wykorzystaniem urządzeń opartych o najnowsze zdobycze techniki takie jak depilacja laserowa. Zabiegi wykonuje się na kobietach i mężczyznach.

Depilacja twarzy

Zdajesz sobie sprawę z tego, że zbędne owłosienie nie poprawia Twojego wyglądu, ale masz już dość korzystania z jednorazowych maszynek, które zapewniają Ci krótkotrwałe i kiepskie efekty? Chciałbyś nareszcie skorzystać z metody usuwającej ten problem trwale i skutecznie? W związku z tym depilacja laserowa twarzy Gdańsk jest zatem rozwiązaniem dla Ciebie.
Dzięki niej pozbędziesz się nieestetycznego, przykrywającego część Twojej twarzy wąsika lub usuniesz włoski z tych miejsc, w których nie powinny one nigdy wyrastać. Wolisz zająć się nogami, by móc z dumą prezentować je na plaży i nie wstydzić się chodzić w krótkich spodenkach? W salonie Depilatorium sam decydujesz o tym, o jaką partię swojego ciała zamierzasz zadbać. Profesjonaliści usuwają z niej zbędne włoski przy pomocy specjalistycznego lasera diodowego Vetus.
To urządzenie zapewniające i pełne bezpieczeństwo, i błyskawicznie zauważalne efekty. Spraw sobie mały prezent i udaj się na profesjonalną depilację. Gładkie ciało zdecydowanie poprawi Twój ogólny wygląd!

Kontakt

Ulica: al. Rzeczypospolitej 4D

Kod: 80-369

Miejscowość: Gdańsk

http://depilatorium.pl/

E-mail: salon@depilatorium.pl

Tel.: 888-771-221


Podobne firmy

EsteticaNova

Mająca swoją siedzibę w Łodzi klinika medycyny estetycznej EsteticaNova oferuje bezpieczne i skuteczne zabiegi usuwania zmarszczek między brwiami, w okolicy bocznej oczu i nie tylko. Dysponując wysoki...

Aneta Budzińska

Liczne nagrody, certyfikaty i dyplomy sprawiają, że Aneta Budzińska jest prawdziwym profesjonalistą w makijażu permanentnym. To jej pasja rozwijana od lat. Gabinet kosmetyczny świadczy zabiegi kosmety...