Katalog firm

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią, obsługując klientów o zróżnicowanych potrzebach i problemach, zawsze starając się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi, uprzyjemni i wyprowadzi na prostą ich życie - niezależnie od tego, w jakim dołku w chwili obecnej się znajdują i z jak skomplikowanymi problemami się zmagają.

Terapia par

Psychoterapeuta Ewa Czernik - oferuje kompleksowe wsparcie oraz fachową pomoc w leczeniu depresji, leków, nerwic, zaburzeń osobowości, zaburzeń adaptacyjnych i wielu innych. W swojej pracy spotkałam się z najcięższymi przypadkami chorób, dzięki czemu zdobyłam bogate doświadczenia oraz rozszerzyła zakres moich kompetencji.
Stale rozwijam swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w różnego typu warsztatach i szkoleniach. Przestrzegam zasad etyki zawodowej. Zapewniam pełną dyskrecję. Dobro osób korzystających z moich usług stawiam na pierwszym miejscu. Terapia par Łódź - pomagam w przypadku kryzysów i trudności w związku.
Pomagam w pracy nad emocjami, a także dążę do usprawnienia procesu komunikacji między partnerami. Udzielam wskazówek, które ułatwiają odbudowanie związku po ciężkich sytuacjach życiowych np. zdradzie, kłamstwie, czy też przejawach agresji. Nigdy nie faworyzuje jednej strony. Jestem obiektywna oraz skupiona na obu osobach. Wspieram w podjęciu decyzji dotyczącej rozstania lub dalszej pracy nad relacją.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Walczyć z nerwicą lub depresją? Wiedz zatem, iż nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko odpowiednie miejsce dla kogoś takiego jak ty, to przede wszystkim szansa aby ktoś ci najzwycz...

Centrum Równowaga

Gorszy nastrój? Brak energii? Codzienna walka o wstanie z łóżka? Kiedy dopada Cię coś więcej niż tylko jesienna chandra warto poprosić o pomoc. Nie zawsze jesteśmy w stanie sami poradzić sobie ze smut...