Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto zapoznać się ze stroną Foto24.com.pl. Chodzi o Bartosza Wojciechowskiego, fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski to gwarancja profesjonalnego sprzętu i wieloletniego doświadczenia – czy w takiej sytuacji jest coś, nad czym można się zastanawiać?

Filmowanie

Pięknych chwil w życiu nie brakuje, więc dlaczego ich nie utrwalać? Nic tak dobrze nie robi dla pamięci jak album ze zdjęciami lub wydarzenie zapisane na płycie - zawsze wtedy, gdy oglądamy je na nowo, odkrywamy zupełnie inne i wcześniej nie dojrzane gesty czy sytuacje. Filmowanie z pasją to nasza główna zasada, dlatego każdy nasz film to emocje przejawiające się na różne sposoby, które również w oglądającym wywołują uśmiech, a czasem nawet łzę w oku. Nasza firma zajmuje się filmowanie Łódź najważniejszych dla ciebie uroczystości.
Filmowanie to znacznie więcej niż tylko nagrana sytuacja. Tworzenie filmu z wyjątkowego zdarzenia niesie ze sobą całą gamę zabiegów i technik, które uczynią z niego poruszający i jedyny w swoim rodzaju materiał. Nie może być inaczej - przecież na Twoim ślubie było radośnie, wyjątkowo i zdecydowanie nikt się nie nudził.
I taki również film oddamy w Twoje ręce - poruszający, piękny i dopracowany w najmniejszym szczególe, który nie tylko odda tamtejszą atmosferę, ale sprawi, że jego oglądanie będzie równie wielką przyjemnością, jak samo minione wydarzenie.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610