Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto zapoznać się ze stroną Foto24.com.pl. Chodzi o Bartosza Wojciechowskiego, fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski to gwarancja profesjonalnego sprzętu i wieloletniego doświadczenia – czy w takiej sytuacji jest coś, nad czym można się zastanawiać?

Fotograf

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, jeżeli szukacie ludzi, którzy z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzą do robienia zdjęć. Możecie być pewni, że w naszym przypadku tak właśnie będzie. Jeżeli chcecie, aby fotograf Łódź na Waszym ślubie podchodził w sposób indywidualny do swoich klientów, to już nie musicie się dłużej zastanawiać.
Możecie być pewni tego, że dzięki nam zostaną utrwalone najpiękniejsze wspomnienia z tego wyjątkowego dnia. Nasze usługi zawsze dopasowujemy do Was, ponieważ doskonale wiemy, że ślub jest takim wspomnieniem, które na długi czas chcecie zachować. To na podstawie zdjęć każda Para Młoda dowiaduje się, co tak naprawdę działo się na ślubie. Będzie nam bardzo miło, jeżeli to właśnie nam okażecie swoje zaufanie.
Fotografia ślubna jest czymś, co kochamy, ponieważ uwielbiamy oglądać szczęście innych osób i je uwieczniać. Zachęcamy do umówienia się z nami na indywidualną rozmowę z naszymi ludźmi, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie porozmawiać o Waszych potrzebach.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610