Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto zapoznać się ze stroną Foto24.com.pl. Chodzi o Bartosza Wojciechowskiego, fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski to gwarancja profesjonalnego sprzętu i wieloletniego doświadczenia – czy w takiej sytuacji jest coś, nad czym można się zastanawiać?

Fotograf ślubny

Fotograf ślubny jest osobą, której na pewno nie brakuje pracy. Wesela odbywają się bowiem na terenie całego kraju, a większość firm zajmujących się fotografią ślubną cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Wśród nich jest także firma Foto24.com.pl, która pracuje ze swojej siedziby w Łodzi. Kieruje nią doświadczony ślubny fotograf z Foto24 z Łodzi, któremu nie brakuje ani pasji, ani doświadczenia w zawodzie. Wśród wielu różnego rodzaju zleceń jakich się podejmuje, fotografowanie ślubów jest jednym z najbardziej popularnych. W swojej karierze fotograf ten udokumentował dziesiątki ślubów, a powstałe w ten sposób zdjęcia można obejrzeć w jego portfolio.
Fotograf ślubny z firmy Foto24.com.pl zapewnia swoim klientom więcej niż tylko piękne zdjęcia. Jest to bowiem także osoba bardzo profesjonalna, która poważnie podchodzi do każdego zlecenia. Na miejsce trafia na czas, a wszystkie zdjęcia są gotowe w wyznaczonym terminie. Zatem szukając dobrego fotografa na ślub w Łodzi, fotograf z Foto24.com.pl jest jednym z najlepszych wyborów.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610