Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Walczyć z nerwicą lub depresją? Wiedz zatem, iż nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko odpowiednie miejsce dla kogoś takiego jak ty, to przede wszystkim szansa aby ktoś ci najzwyczajniej pomógł. Oczywiście stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki i metody, jakie w przypadku leczenia takich chorób są co zrozumiałe sprawdzone.

Psychoterapia

Kiedy pomocny może okazać się Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej? Przede wszystkim w momencie, gdy zdamy sobie sprawę iż ze względu na pewne choroby lub problemy ucierpiała nasza psychika. Oczywiście certyfikowany psychoterapeuta we Wrocławiu, to specjalista jaki posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie i swoiste umiejętności niesienia pomocy osobom, które nie potrafią poradzić sobie z depresją, nerwicą a autyzm przeszkadza im w normalnym funkcjonowaniu.
Pewnie, że certyfikowany psychoterapeuta Wrocław to ktoś z kogo wsparcia warto najzwyczajniej skorzystać, nie obawiać się tego co nam zaproponuje, zdecydować się na terapię czy w niej swoiste uczestniczenie. Właśnie certyfikowany psychoterapeuta we Wrocławiu pozwoli nam wdrożyć najbardziej optymalny plan leczenia, który de facto ma sprawić iż w wielu przypadkach nasza choroba i problem, nie będzie czymś z czym najzwyczajniej będziemy się samodzielnie męczyć.
Dlatego tak ważne jest zrozumienie, że psychoterapeuta jest zawsze kimś, kto nam może co zrozumiałe pomóc.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Gorszy nastrój? Brak energii? Codzienna walka o wstanie z łóżka? Kiedy dopada Cię coś więcej niż tylko jesienna chandra warto poprosić o pomoc. Nie zawsze jesteśmy w stanie sami poradzić sobie ze smut...

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią, obsługując klientów o zróżnicowanych potrzebach i problemach, zawsze starając się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi, uprzyjemni i wyprowadzi na pro...