Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Walczyć z nerwicą lub depresją? Wiedz zatem, iż nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko odpowiednie miejsce dla kogoś takiego jak ty, to przede wszystkim szansa aby ktoś ci najzwyczajniej pomógł. Oczywiście stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki i metody, jakie w przypadku leczenia takich chorób są co zrozumiałe sprawdzone.

Terapia autyzmu

Czym jest autyzm? Przede wszystkim chorobą, która niekiedy przeszkadza w odpowiednim odbieraniu otaczającego nas realnego świata, a tym samym sprawia iż osoby się z nią zmagające muszą się zmierzyć z wieloma niezrozumiałymi dla nas objawami. Oczywiście terapia autyzmu we Wrocławiu którą organizuje we Wrocławiu Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko alternatywa, lecz rozwiązanie i opcja, na którą stawia bardzo wiele osób.
Dzięki niej uzyskujemy duże oraz potrzebne wsparcie, to właśnie terapia autyzmu we Wrocławiu jest wskazywana jako skuteczna metoda leczenia takiej choroby. Pewnie, że uczestniczenie w niej to okazja do tego by spotkać się z doświadczonym psychoterapeutą, terapia autyzmu zakłada także możliwość uczestniczenia innych chorób osób, szukania pomocy wśród tych którym udało się już obalić mit iż z autyzmem nie można swobodnie funkcjonować czy też żyć.
Mało tego, z czasem wręcz umiejętności które posiadają osoby autystyczne, mogą okazać się nader przydatne w pracy zawodowej czy czynnościach jakie wykonujemy każdego dnia. Więcej informacji o prowadzonej przez nasz instytut terapii dla osób z autyzmem znajdą Państwo na stronie http://itpb.pl/terapia-autyzmu/.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Gorszy nastrój? Brak energii? Codzienna walka o wstanie z łóżka? Kiedy dopada Cię coś więcej niż tylko jesienna chandra warto poprosić o pomoc. Nie zawsze jesteśmy w stanie sami poradzić sobie ze smut...

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią, obsługując klientów o zróżnicowanych potrzebach i problemach, zawsze starając się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi, uprzyjemni i wyprowadzi na pro...