Katalog firm

Orthovision

Centrum Ortodontyczno-Stomatologiczne OrthoVision kieruje swoją ofertę do dzieci i dorosłych z Warszawy i okolic. Zapewnia kompleksową opiekę dentystyczną i ortodontyczną. W zakresu usług wchodzi nie tylko profilaktyka, diagnostyka, endodoncja czy protetyka, a także zabiegi z zakresu medycyny i stomatologii estetycznej.

Wybielanie zębów

Wybielanie zębów jest zabiegiem, który dla bezpieczeństwa i uzyskania możliwie jak najbardziej zbliżonych efektów do oczekiwanych , powinien być przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie stomatologicznym, przy użyciu najwyższej jakości bezpiecznego sprzętu.
Zanim dentysta przystąpi do omawiania z pacjentem metody na wybielanie zębów Warszawa Żoliborz w pierwszej kolejności musi dokonać oceny stanu uzębienia, na podstawie czego będzie w stanie polecić mu najskuteczniejszą według jego opinij metodę. W razie takiej konieczności lekarz dentysta zanim jeszcze przystąpi do wybielania zębów, omawia z pacjentem zabiegi przygotowawcze takie jak usuwanie kamienia czy leczenie powstałych na zębach ubytków.
Dlaczego wybielanie zębów należy przeprowadzać u specjalisty? Warto w tym przypadku pamiętać o tym, że tylko doświadczony dentysta:
- jest w stanie zagwarantować bezpieczny przebieg zabiegu,
- jest w stanie osiągnąć widoczne efekty w czasie jednej wizyty,
- stosuje produkty najwyższej jakości, bezpieczne i skuteczne.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514-247-364