Katalog firm

Petmar

Niech zakup materiałów z których zbudujesz swój dach, ma nie tylko uzasadnione podstawy lecz pozwoli nam na jego stworzenie zgodnie ze swoistym oraz najważniejszym dla niego przeznaczeniem. Oczywiście firma PETMAR chce nas nie tylko zachęcić do wybrania blachodachówki, gontów dachowych czy papy ale przede wszystkim uświadomić, iż spełnią one swoją najważniejszą i podstawową co do tego rolę.

Montaż dachów

Każdego kogo czeka remont dachu lub jego budowa od podstaw, zapewne niemal zawsze interesuje możliwość zastosowania odpowiednich pod każdym względem materiałów, jakie sprawią iż dachy w Lublinie będą idealnie wykonane, pod kątem zwłaszcza ich ewentualnej eksploatacji.
Oczywiście firma PETMAR stara się nie tylko wspierać potencjalnych klientów przy wyborze blachy trapezowej, gontów czy papy dachowej ale również okien, które de facto posiada w swojej ofercie, chce nam pomóc spojrzeć na dachy Lublin z zupełnie innej, nieznanej do tego perspektywy. Mianowicie oceny ich przez pryzmat podstawowej roli, wyposażenia w okno lub system rynnowy a nawet potrzeby ocieplenia zgodnie z konkretnym przy tym założeniem.
Z tego też powodu wszystkie dachu w Lublinie, jakie powstały z jej udziałem, to jak najbardziej trafne rozwiązanie, funkcjonalne oraz odpowiednie pod wieloma względami, zwłaszcza w kontekście ich walorów technicznych czy też parametrów czysto użytkowych. Warto więc skorzystać ze wsparcia osób, jakie pomogą nam w budowie oraz stworzeniu idealnego dla nas dachu.

Kontakt

Ulica: Al. Kraśnicka 158 A

Kod: 21-030

Miejscowość: Lublin

http://www.petmardachy.pl/

E-mail: petmar@op.pl

Tel.: 504-168-332


Podobne firmy

Ekspres-Dach

Pewnie, że zawsze dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonego dekarza, zwłaszcza firmy takiej jak Ekspres Dach z Ostrołęki, która oferuje usługi typowo dekarskie. Oczywiście to rozwi...