Porady z zakresu aranżacji i wykańczania domu i ogrodu

Mieszkanie z rynku pierwotnego czy wtórnego - co wybrać?

Mieszkania z rynku pierwotnego oraz wtórnego charakteryzują się zupełnie innymi parametrami, zatem chcąc kupić nieruchomość, przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, czego dokładnie szukamy. Dużą liczbę ofert znajdziemy...

Czytaj dalej

Dywany w stylu boho i vintage - do jakich wnętrz pasują?

Aranżacja pomieszczeń dywanami to bardzo popularny sposób na ich udekorowanie czy ocieplenie klimatu wnętrza. Takie akcesoria nie tylko upiększają przestrzeń, ale też chronią stopy przed zimną podłogą.

Czytaj dalej

Wybór odpowiedniego oświetlenia do wnętrz

W jaki sposób niekonwencjonalne podejście do tej problematyki może nadać niesamowitego klimatu aranżowanym przestrzeniom? Jaki rodzaj oświetlenia pasuje do schodów, łazienek i wnęk w ścianach?

Czytaj dalej

Kwintesencja gustu i komfortu - dywany a wystrój wnętrz

Projektanci wnętrz wiedzą doskonale o niepośledniej roli dodatków w nadawaniu określonego charakteru przestrzeniom. W zależności od stylu wnętrza te dodatki będą się od siebie różnić. Bardzo ważnym elementem wystroju są dywany i ich temat warto rozwinąć.

Czytaj dalej

Jak zaprojektować szafę w małej garderobie?

Projekt małej garderoby to niewątpliwie wyzwanie, zwłaszcza jeżeli chcemy, aby była pojemna i funkcjonalna. W przypadku garderoby o małych wymiarach, trzeba dokładnie przemyśleć jej projekt, po to, aby w pomieszczeniu było wszystko pod ręką.

Czytaj dalej