Katalog firm

Producent skarpet Megi

Serdecznie zapraszamy do Megi, jeżeli interesują Was najlepszej jakości skarpety. Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić Was o wysokiej jakości naszych produktów, które cieszą się wielką popularnością wśród naszych klientów. Trzonem naszej oferty jest hurtowa sprzedaż skarpet. Nasz asortyment katalogowy jest bardzo szeroki.

Skarpetki bambusowe

Wiele osób cierpi z powodu niewygodnych skarpetek, które uciskają podczas wielogodzinnego noszenia. Dlatego też skarpetki bambusowe cieszyły się powodzeniem od momentu, gdy trafiły na rynek. Z myślą o tym, firma Megi włączyła je do swojej oferty.
Już od 30 lat, Megi nieustannie rozwija swoją działalność jako jeden z wiodących producentów skarpet na terenie Polski. Zajmuje się skarpetami męskimi, damskimi, jak i dziecięcymi. Skarpetki bambusowe od Megi przeznaczone są dla mężczyzn. Są to skarpety garniturowe i dostępne są w bardzo korzystnej cenie, zwłaszcza w porównaniu z ofertami innych sklepów. Jednocześnie są równie wysokiej jakości co nawet najdroższe skarpety z bambusa.
Megi sprzedaje swoje wyroby do hurtowni i sklepów, położonych w różnych miastach polskich. Z czasem sieć stałych klientów tego producenta tylko rośnie. Atrakcyjne promocje i wiele innych dodatków zapewniają, że współpraca z Megi po prostu się opłaca. Szukając wysokiej jakości skarpetek, produkty Megi to świetny wybór dla każdego.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867


Podobne firmy

Sleep Art

Chcesz czuć się pięknie niezależnie od pory dnia? Pragniesz czarować siebie i innych nawet wieczorową porą czy późną nocą? W takim razie już teraz skomponuj swój idealny komfortowy strój w sklepie Sle...