Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Eko Sowa, istniejące na rynku od jedenastu lat, świadczy usługi z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Ponadto, w ofercie znajdują się także pompy ciepła i piece. Firma ukierunkowana jest na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale także developerów oraz firm.

Centralne ogrzewanie

Eko-Sowa to przedsiębiorstwo zajmujące się montażem instalacji grzewczych, kolektorów słonecznych oraz systemów rekuperacyjnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Jesteśmy firmą, dla której wielkie znaczenie ma zarówno wydajność stosowanych rozwiązań, jak i to, by były one przyjazne dla środowiska.
Wśród najczęściej realizowanych przez nas zleceń palmę pierwszeństwa niezmiennie dzierży centralne ogrzewanie Łódź. Nasza firma posiada bogate doświadczenie w montażu nie tylko systemów grzejnikowych, ale także modnego i wygodnego ogrzewania podłogowego. Rozwiązanie takie jest bardzo wydajne, a ponadto, ze względu na brak wystających ze ścian kaloryferów, pozostawia pełną dowolność w aranżacji wnętrza.
Dzięki usługom firmy Eko-Sowa przekonasz się, że podejście proekologiczne wcale nie musi równać się wyrzeczeniom, a wręcz przeciwnie. Nasze projekty mogą poszczycić się podobną lub większą wydajnością w porównaniu do tradycyjnych instalacji, a dodatkowo dzięki ich zastosowaniu nasi Klienci mogą żyć w pełnej zgodzie z naturą.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233