Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Eko Sowa, istniejące na rynku od jedenastu lat, świadczy usługi z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Ponadto, w ofercie znajdują się także pompy ciepła i piece. Firma ukierunkowana jest na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale także developerów oraz firm.

Dofinansowanie do fotowoltaiki

W ramach rządowego programu o nazwie "Mój prąd" możliwe jest uzyskanie do fotowoltaika Łódź dofinansowanie. Jest on organizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Program, co roku, cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony konsumentów za sprawą jego wyjątkowo korzystnych warunków.
Jak wynika z badań, co drugi Polak używający tej technologii podjął decyzję o montażu paneli słonecznych właśnie ze względu na programowe dofinansowanie do fotowoltaiki. Kolejna edycja "Mojego prądu" planowana jest na rok 2022.
Firma Eko-Sowa to marka dysponująca doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie instalacji fotowoltaiki i energii odnawialnych. Zajmujemy się nie tylko montażem paneli słonecznych, ale też bezpłatną wyceną kosztów, doradztwem w zakresie doboru odpowiednich materiałów i miejsca dla instalacji aby mogła ona być trwała, odporna i maksymalnie wydajna. Od jakości wykonania fotowoltaiki zależy jak wysokie oszczędność będzie generować dlatego tak ważne jest skorzystanie z usług doświadczonych specjalistów.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233