Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Eko Sowa, istniejące na rynku od jedenastu lat, świadczy usługi z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Ponadto, w ofercie znajdują się także pompy ciepła i piece. Firma ukierunkowana jest na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale także developerów oraz firm.

Montaż wentylacji

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z niezawodnego systemu klimatyzacji, ale nie macie zielonego pojęcia jak za to się zabrać, to jeszcze dziś skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych usług. Dzięki sprawnej wentylacji raz na zawsze zapomną Państwo o grzybach i pleśni w mieszkaniu i co najważniejsze, będziecie mogli cieszyć się zdrowym powietrzem.
Podpowiemy Państwu jak rozmieścić i ukryć system kanałowy, aby działał na optymalnych warunkach i co najważniejsze, aby nie oszpecił mieszkania. Koszty ogrzewania z roku na rok idą cały czas w górę, dlatego też warto skorzystać z wentylacji mechanicznej, dzięki której będzie można zaoszczędzić sporo pieniędzy. Profesjonalna wentylacja Łódź doskonale sprawdzi się nie tyko w mieszkaniach prywatnych, ale również w biurze i pomieszczeniach użyteczności publicznej.
Na naszej stronie internetowej mogą Państwo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą usług i obejrzeć niektóre z dotychczasowych realizacji. Stawiamy na rzetelność, pełen profesjonalizm, konkurencyjne ceny i terminowość.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233