Katalog firm

StarkLAB

Młoda firma StarkLab stacjonująca w Łodzi zajmuje się drukowanie etykiet opakowań także produktów. Oferuje również usługi projektowania i copakingu, który zawiera kilka etapów pakowania i jest skierowany głównie do sklepów internetowych. Wśród produktów posiada m.in. etykiety shrink sleeve, samoprzylepne czy banderole.

Etykiety termokurczliwe

Produkt na wymiar oferowany przez firmę StarkLab, powstający z folii to etykiety termokurczliwe. Dzięki swoistej i innowacyjnej technice można w sposób szybki i nieskomplikowany nałożyć odpowiednią grafikę na konkretnym produkcie.
Taki zabieg powoduje dokładne przyleganie folii do danego przedmioty. Pod wpływem ciepła, na przykład gorącego powietrza, folia kurczy się oklejając cały produkt. Daje to niesamowity efekt wizualny, który przyciąga spojrzenia i pozwala w sposób efektywny zwiększyć zasięg reklamy danego produktu. Wielofunkcyjne etykiety termokurczliwe, w dzisiejszych czasach są niemalże minimum absolutnym, aby w pełni przedstawić światu swoją szatę graficzną, logo, slogan, hasło na odpowiednim przedmiocie w sposób elegancki, reprezentatywny i przyciągający.
Widok takiej etykiety na produkcie na pewno pozwoli zwiększyć sprzedaż oraz zapadnie w pamięć klientów, którzy w przyszłości bez problemu na widok odpowiedniej grafiki na etykiecie termokurczliwej będą pozytywnie kojarzyć markę.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799