Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Bigos staropolski

Kuchnia polska ma wiele potraw, które są znane w każdym domu. Jednakże żadna z nich nie cieszy się tak dużym uznaniem co bigos. Gotowanie bigosu to jednak zadanie, które wymaga poświęcenia dużej ilości czasu w kuchni. Nie każdy może sobie na to pozwolić, zatem dobrą opcją jest złożenie swojego zamówienia w firmie takiej jak łódzka Wekownia.
Wekownia to projekt restauracji Bawełna, który świetnie sprawdził się w czasach najcięższej sytuacji epidemiologicznej. Obecnie jednak wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Łodzi. Wekownia zapewnia dostarczenie gotowych dań w słoikach. Wśród nich jest bigos staropolski, który zamawiany jest niemalże codziennie. Tworzony na podstawie zdrowych składników i zgodnie z tradycyjnym przepisem, bigos ten zachwyci każdego fana kuchni polskiej.
Wekownia oferuje to danie w bardzo rozsądnych cenach. Dostawa jest szybka i tania, co jest dodatkową zaletą. Jeżeli zatem ktoś ma ochotę skosztować dobrego bigosu staropolskiego na pewno powinien zamówić go w Wekowni.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...