Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Dania gotowe

Dania gotowe cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Pozwalają zaoszczędzić dużo czasu, który normalnie spędza się na gotowaniu. Niestety jednak dania gotowe rzadko kiedy są zdrowe. Inaczej sprawa wygląda gdy ktoś sięga po dania gotowe od firmy Wekownia.
Wekownia to pomysł łódzkiej restauracji Bawełna, która w czasie pandemii doznała dużych strat. Dania serwowane w słoikach stały się zbawieniem dla finansów restauracji, a klienci bardzo szybko zaczęli składać dużo zamówień. Pokazuje to, że wszystkie serwowane tam dania są wysokiej jakości i przygotowane w sposób smaczny. Zaletą jaką ma Wekownia jest z całą pewnością szeroki wybór, który oferowany jest dla każdego z klientów.
Wszystkie dania gotowe pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców, większość z nich operujących lokalnie. Ceny za dostępne dania gotowe są różne, ale od początku pozostają na rozsądnym poziomie. Wszystko to sprawia, że Wekownia to doskonały wybór dla każdej osoby, która pragnie zamówić danie gotowe, ale nie chce stawiać na niezdrowy wybór.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...