Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Gotowe dania wegańskie

Osoby przechodzą na weganizm z wielu powodów. Jednakże po podjęciu tej decyzji szybko może się okazać, że ich opcje są ograniczone gdy chodzi o dania gotowe. Z myślą o tym firma Wekownia wprowadziła gotowe dania wegańskie do swojej podstawowej oferty. Firma ta jest stosunkowo nowa, ponieważ działa od momentu rozwoju ciężkiej sytuacji epidemiologicznej w Polsce. Właśnie wtedy restauracja Bawełna rozpoczęła ten projekt ratunkowy i tym samym podreperowała swoje finanse.
Wekownia oferuje bardzo szeroki wybór dań i przetworów dla wszystkich mieszkańców Łodzi i okolic. Są to zarówno gotowe dania wegańskie, tradycyjne dania obiadowe, dania dla dzieci, zupy, przetwory mięsne, soki i wiele więcej. Wszystkie są przygotowywane w oparciu na zdrowe składniki od lokalnych dostawców.
Dzięki temu ich smak jest niepowtarzalny, a przy ich jedzeniu nie należy się martwić o konserwanty i inne niezdrowe substancje. Z tego powodu Wekownia to świetna opcja dla wszystkich osób, które pragną zamówić gotowe dania wegańskie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...