Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Gotowe obiady w słoikach

Na ugotowanie obiadu należy znaleźć czas, a napięty grafik może szybko sprawić, że jest to zwyczajnie niemożliwe. Nie oznacza to jednak, że należy się poddać i przejść na niezdrowe posiłki kupowane w zwykłych sklepach. Zamiast tego warto zamówić gotowe obiady w słoikach, jakie przygotowuje firma Wekownia.
Wekownia jest pomysłem restauracji Bawełna, który już od lat cieszy się uznaniem mieszkańców Łodzi. Niestety pandemia negatywnie odbiła się na jej zarobkach, a wysyłka dań gotowych w słoikach okazała się wybawieniem. Obecnie Wekownia cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Łodzi, którzy z chęcią zamawiają stamtąd różne dania. Są to zarówno zupy, soki, smarowidła, przetwory mięsne. Tworzone ze składników wysokiej jakości, zawsze stanowią zdrową alternatywę dla dań gotowych dostępnych w przeciętnym sklepie.
Wekownia realizuje swoje usługi w przystępnych cenach, co jest kolejną zaletą korzystania z tej firmy. Zatem każda osoba mieszkająca w Łodzi na pewno powinna sprawdzić ofertę firmy Wekownia.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...