Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Konfitura z żurawiny

Wiadomo, że konfitura z żurawiny to przysmak, który docenia wielu Polaków. Jednakże nie zawsze można go znaleźć na półkach sklepowych, zwłaszcza gdy ktoś pragnie unikać konserwantów.
Z myślą o tym warto jest zapoznać się z ofertą firmy Wekownia. Jest ona nową firmą, która powstała w Łodzi w trakcie ciężkiej sytuacji pandemicznej. Wtedy to restauracja Bawełna była zmuszona do poszerzania swojej działalności, aby zacząć od nowa zarabiać. Rozpoczęła zatem sprzedaż dań i przetworów w słoikach, które wysyła do każdego zainteresowanego klienta.
Konfitura z żurawiny to tylko jedna z wielu konfitur, jakie można znaleźć w ofercie firmy Wekownia. Oprócz tego dostępny jest tam bogaty wybór dań obiadowych, zup gotowych do podgrzania, sosów, soków i przetworów mięsnych. Przy tak dużej ilości opcji, każdy zawsze znajdzie tam coś do zamówienia. Wszystkie zamówienia są szybko realizowane, aby klienci mogli cieszyć się swoim posiłkiem jak najszybciej. Wekownia to zatem doskonały wybór dla wszystkich osób, których interesuje żywność bez konserwantów.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...