Katalog firm

Tartak Kulesza

Tartak Kulesza jest firmą działającą w branży drzewnej już od wielu lat. Ta długoletnia działalność pozwoliła osiągnąć dobrą pozycję na rynku. Tartak Kulesza cieszy się zaufaniem szerokiego grona zadowolonych klientów. Tartak Kulesza ma w swojej ofercie drewno konstrukcyjne, łaty oraz deski. Wszystkie produkty są dobrej jakości w konkurencyjnych cenach.

Tarcica

Jeśli szukasz świetnej jakości drewna konstrukcyjnego, desek, czy też workowanego pelletu, to tartak Morąg jest fantastycznym rozwiązaniem. Dobrze jest też wspomnieć, że drewno w tartaku jest najwyższej jakości i można go używać do budowy tarasów, zadaszeń, altan czy innych konstrukcji. Co więcej, to w naszej ofercie można znaleźć również połatniki i łaty, które znakomicie przydadzą się do budowy między innymi dachów.
Warto także wspomnieć o sprzedaży ziemi ogrodowej, która fantastycznie będzie pasować do ogródka, niezależnie od jego metrażu. Dzięki temu w jednym miejscu można zakupić świetnej jakości drewno, jak i ziemię, przez co można zaoszczędzić na wysyłce, a jednocześnie jest pewność, że wszystkie produkty są najwyższej jakości. Dobrze jest też wspomnieć, iż drewno, które jest oferowane w tartaku, może być w różnych kolorach, jak i grubości, dzięki czemu wizualnie da się je dopasować do reszty konstrukcji.
Drewno konstrukcyjne czy też same deski można zamówić poprzez stronę internetową lub osobiście. Wysyłka może być prowadzona na terenie całego kraju.

Kontakt

Ulica: Silin 18

Kod: 14-300

Miejscowość: Morąg

http://tartakkulesza.pl/

E-mail:

Tel.: 728230655