Katalog firm

Adwokat Andrzej Śmigielski

Nazywam się Andrzej Śmigielski i zapraszam do skorzystania z mojej kancelarii wszystkie osoby, które są w tarapatach prawnych. Dla nas liczy się osiągnięcie sukcesu na sali sądowej oraz Wasze zadowolenie. Jako adwokat z wieloletnim stażem zapewniam Was, że będę robił wszystko, aby wygrać wszystkie rozprawy.

Prowadzenie spraw sądowych

Potrzebna jest kancelaria adwokacka Bełchatów, ale nie możesz znaleźć interesującej propozycji? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zdecydować się na pomoc świadczoną przez Kancelarię Adwokacką Andrzeja Śmigielskiego.
Być może obawiasz się w tym momencie o zakres usług, ale obawy są całkowicie bezzasadne. W zakresie usług dostępne są przeróżne propozycje, można pokusić się o stwierdzenie, że wszyscy znajdą coś dla siebie. Co do konkretów, przez ofertę należy rozumieć m.in. porady prawne, sprawy rozwodowe, prawo administracyjne, prawo podatkowe i windykację.
Warto też mieć na uwadze, że Kancelaria Adwokacka Andrzeja Śmigielskiego charakteryzuje się ambicją w działaniu. Prawo jest przede wszystkim pasją. Dobrze również powiedzieć, że najważniejszy jest dla nas klient. Oferta skierowana jest do mieszkańców województwa łódzkiego.
Więcej informacji udostępnionych jest na stronie działalności. Gdyby pojawiły się jakiekolwiek wątpliwości/niejasności, wystarczy się z nami skontaktować.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 270

Kod: 90-361

Miejscowość: Łódź

http://www.adwokatmecenas.eu/

E-mail: andrzej.smigielski@adwokatura.pl

Tel.: 42 684-28-47


Podobne firmy

Adwokat Migus

Kancelaria Adwokacka Adwokata Macieja Migusa działa na terenie Łodzi i Zgierza. Ofertę kieruje do klientów indywidualnych, przedsiębiorców i podmiotów gospodarczych. Zapewnia kompleksową pomoc prawną...

Adwokat Jakubowski

Nasza Kancelaria Adwokacka oferuje profesjonalną pomoc prawną z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego i nie tylko. Nasze usługi świadczymy w samym centrum Tarnowskich Gór. Mamy wiele lat...

WF Adwokaci

Partnerzy Wróblewski i Figurski oferują doświadczenie w zastępstwie procesowym polskich sądów wszystkich instancji, z Sądem Najwyższym włącznie. Kancelaria adwokacka z Łodzi pomaga w sprawach cywilnyc...