Katalog firm

Producent skarpet Megi

Serdecznie zapraszamy do Megi, jeżeli interesują Was najlepszej jakości skarpety. Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić Was o wysokiej jakości naszych produktów, które cieszą się wielką popularnością wśród naszych klientów. Trzonem naszej oferty jest hurtowa sprzedaż skarpet. Nasz asortyment katalogowy jest bardzo szeroki.

Produkcja skarpet

Megi to polski producent skarpet, która zawsze dokłada wszelkich starań, aby swoim klientom zaoferować tylko najwyższej jakości produkty w niskich cenach. Posiadamy samodzielny zakład produkcyjny, dzięki czemu jesteśmy każdy etap samodzielnie nadzorować.
Do stworzenia naszych skarpet używamy najnowocześniejszej technologii oraz maszyn, które przy udziale ludzi tworzą skarpety na wszystkie okazje. Nasza firma od dawna znajduje się na rynku, ciesząc się uznaniem wśród szerokiego grona klientów. Naszą specjalnością jest hurtowa sprzedaż. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby, które są zainteresowane zakupem większej ilości skarpet. Jesteśmy w stanie przygotować dla Was indywidualnie dopasowaną ofertę, która na pewno spełni Wasze wymagania.
Zapoznajcie się z naszym szerokim asortymentem. Jeżeli nie znaleźliście tam potrzebnej rzeczy, nie martwcie się. Megi to producent, który jest również przygotowany do tego, aby zrealizować Wasze indywidualne zamówienia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867


Podobne firmy

Sleep Art

Chcesz czuć się pięknie niezależnie od pory dnia? Pragniesz czarować siebie i innych nawet wieczorową porą czy późną nocą? W takim razie już teraz skomponuj swój idealny komfortowy strój w sklepie Sle...