Katalog firm

Producent skarpet Megi

Serdecznie zapraszamy do Megi, jeżeli interesują Was najlepszej jakości skarpety. Jako producent jesteśmy w stanie zapewnić Was o wysokiej jakości naszych produktów, które cieszą się wielką popularnością wśród naszych klientów. Trzonem naszej oferty jest hurtowa sprzedaż skarpet. Nasz asortyment katalogowy jest bardzo szeroki.

Stopki damskie

Znalezienie idealnych skarpet pasujących do ulubionych butów nie musi być trudne. Wystarczy sprawdzić ofertę Megi, aby dowiedzieć się więcej o skarpetach i wybrać coś dla siebie. Kobiety kochają wygodę i specjalnie dla nich powstały stopki damskie, które pasują do mokasynów i wielu innych typów butów.
Wyprodukowane są z wysokiej jakości czeskiej bawełny doskonale wchłaniającej pot i odpornej na spieranie kolorów. Skarpetki nawet przy częstym praniu w pralce pozostają miękkie i elastyczne. Jest to możliwe dzięki domieszce włókien elastanowych, których zadaniem jest zwiększenie elastyczności. W ten sposób stopki damskie doskonale dopasowują się do kształtu stopy i nie zsuwają z niej w czasie aktywności. Stopki damskie są produktem odpornym na przetarcia, gdyż zastosowano w nich dodatek z włókien poliamidowych.
W ten sposób wzmocnione zostały pięty i palce, czyli miejsca najbardziej narażone na przetarcia. Mając produkt tak wysokiej jakości, pozostaje skupić się na wyborze odpowiednich dla siebie wzorów i kolorów.

Kontakt

Ulica: ul.Skautów Łódzkich 38

Kod: 92-640

Miejscowość: Łódź

https://www.skarpetki.com.pl/

E-mail: sklep@skarpetki.com.pl

Tel.: 602231867


Podobne firmy

Sleep Art

Chcesz czuć się pięknie niezależnie od pory dnia? Pragniesz czarować siebie i innych nawet wieczorową porą czy późną nocą? W takim razie już teraz skomponuj swój idealny komfortowy strój w sklepie Sle...