Katalog firm

PPHU Ład

Jeśli chcesz zlecić koszenie trawy w Łodzi lub okolicy, zapoznaj się z ofertą P.P.H.U. Ład na stronie. Firma działa na rynku od wielu lat, świadcząc usługi ogrodnicze i nie tylko. Oferuje też porządkowanie terenów, odśnieżanie i wyburzanie budynków. Dysponuje nowoczesnym sprzętem i wykwalifikowaną kadrą.

Wycinka drzew

Nasza firma ogrodnicza działa na rynku już od 20 lat. Aby profesjonalnie spełniać oczekiwania klientów, kładziemy nacisk na stosowanie nowych technologii. Zatrudniamy osoby kompetentne, posiadające odpowiednie wykształcenie i sporo doświadczenia zawodowego. To wszystko sprawia, że wykonujemy nasze usługi profesjonalnie i na czas.
Jedną z naszych licznych usług jest wycinka drzew Łódź. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeba wycięcia drzewa może być sporym problemem. Nie każdy dysponuje odpowiednim sprzętem, aby uporać się z tym szybko i bezpiecznie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie wycinki właśnie nam. Posiadamy kompletny i profesjonalny park maszyn, obsługiwany przez profesjonalistów. To daje pewność bezpiecznego, profesjonalnego i szybkiego wykonania zlecenia.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się wyzwań. Uporamy się z każdym drzewem, niezależnie od tego, czy znajduje się ono blisko zabudowań, czy na otwartej przestrzeni. Zaufało nam już wielu klientów, którzy polecają nas kolejnym zleceniodawcom.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692-585-357