Katalog firm

Carpet Lab

Wyposażenie wnętrza to trudny orzech do zgryzienia? Już nie! Firma Carpet Lab posiada szeroki asortyment produktów, dzięki którym podłogi naszych domów będą piękną ozdobą współgrającą z całym wnętrzem. Sklep z dywanami oferuje unikatowe wzory, kolory oraz materiały, a co najważniejsze, zakupy są na każdą kieszeń!

Dywany ekskluzywne

Z wielkim szacunkiem podchodzimy do dywanów, wiedząc, że niektóre z nich potrafią stać się niezależnymi dziełami sztuki. Dywany ekskluzywne, które nasza firma Carpet Lab pobiera wyłącznie od wyselekcjonowanych i spełniających surowe kryteria producentów, są czystą perfekcją w swojej kategorii, wyjątkowym diamentem, zdolnym do błyszczenia w każdym wnętrzu. Zapoznaj się z ofertą firmy na stronie https://superdywany.pl/1056-dywany-eksluzywne.
Co je charakteryzuje? Po pierwsze - ręczne wykonanie. Nasze ekskluzywne dywany tkane są ręcznie, stając się istnymi unikatami, których nie da się nigdy dokładnie tak samo odtworzyć. Po drugie - sprawdzony skład i optymalna (wysoka) gęstość runa, przekładające się na wygodę eksploatacji oraz ogólną żywotność dywanu.
Po trzecie - obowiązujące na świecie certyfikaty. Są one najlepszym potwierdzeniem tego, że dywany ekskluzywne wykazują się wysokim bezpieczeństwem, nie zawierają szkodliwych substancji i mogą być używane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Dywany spełniające te kryteria w naszym sklepie zaczynają się już od kwoty niecałych trzystu złotych.

Kontakt

Ulica: Zamenhofa 19

Kod: 90-510

Miejscowość: Łódź

www: https://superdywany.pl/

E-mail: sklep@superdywany.pl

Tel.: 780169727


Podobne firmy

Studio Firanowe

Firma Studio Firanowe specjalizuje się w aranżacji okien. Istnieje na rynku od 1996 roku, realizując zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferuje bogaty asortyment prod...