Katalog firm

Studio Firanowe

Firma Studio Firanowe specjalizuje się w aranżacji okien. Istnieje na rynku od 1996 roku, realizując zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Oferuje bogaty asortyment produktów dekoracyjnych. Oprócz firan, karniszy i zasłon proponuje żaluzje i różne rodzaje rolet. Szczegóły na stronie.

Aranżacje okienne

Studio Firanowe to firma, która już od wielu lat ma przyjemność istnieć dla Was i oferować Wam swoje usługi. Naszą specjalizacją są szeroko pojęte aranżacje Olsztyn. Jeżeli chcecie, aby Wasze okna były pięknie zaprojektowane i wykonane, to koniecznie musicie się z nami skontaktować.
Niezależnie od tego, jakie macie okna, to zadbamy o to, aby były one naprawdę pięknie wykończone. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, dla których wykonujemy wszelkie prace w ich domach, mieszkaniach, czy też apartamentach. Oferujemy również współpracę najróżniejszym przedsiębiorstwom, które również muszą zadbać o wygląd swoich okien, dzięki czemu ich firma będzie jeszcze lepiej wyglądała.
Oprócz usług aranżacyjnych i doradczych zajmujemy się również wykonywaniem projektów dekoracji okiennych, montażem karniszy. Zajmujemy się również sprzedażą najróżniejszych produktów, dzięki którym Wasze okna będą jeszcze piękniej wyglądać. Zapraszamy po zasłony, firany, rolety dachowe i rzymskie, karnisze oraz wiele innych produktów.

Kontakt

Ulica: Polna 1a/21

Kod: 10-686

Miejscowość: Olsztyn

http://www.studiofiranowe.com/

E-mail: studiofiranowe@onet.pl

Tel.: 609-310-993


Podobne firmy

Carpet Lab

Wyposażenie wnętrza to trudny orzech do zgryzienia? Już nie! Firma Carpet Lab posiada szeroki asortyment produktów, dzięki którym podłogi naszych domów będą piękną ozdobą współgrającą z całym wnętrzem...