Katalog firm

StarkLAB

Młoda firma StarkLab stacjonująca w Łodzi zajmuje się drukowanie etykiet opakowań także produktów. Oferuje również usługi projektowania i copakingu, który zawiera kilka etapów pakowania i jest skierowany głównie do sklepów internetowych. Wśród produktów posiada m.in. etykiety shrink sleeve, samoprzylepne czy banderole.

Wydruk etykiet sleeve

Etykiety sleeve to nowatorskie rozwiązanie dla oznakowania danych produktów i opakowań, które pod wpływem ciepła kurczą się i przylegają do produktu, wypełniając każdą szczelinę, odpowiednią grafiką wydrukowaną na folii. Wydruk etykiet sleeve jest techniką stosowaną w wielu branżach od spożywczej aż farmaceutyczne i inne. Z całą naszą ofertą zapoznasz się na stronie http://starklab.pl/pl/pages/uslugi/.
Zastosowanie wydruku etykiet sleeve powoduje, że przedmiot, który został poddany tej metodzie, prezentuje się zjawiskowo i przyciąga uwagę każdego, kto spojrzy na dany produkt. Im bardziej przedmiot, na którym stosowany jest wydruk ma zjawiskowy kształt tym lepiej można osiągnąć satysfakcjonujący rezultat. Wydruki etykiet sleeve tworzone sa poprzez dwie metody, druku cyfrowego lub fleksograficznego.
Wydruki cyfrowe stosowane sa przy mniejszych nakładach, które nie wymagają użycia aż tylu polimerów co dodatkowo skraca czas przygotowywania finalnego produktu. Natomiast wydruk fleksograficzny zapewnia doskonałą jakość druku przy pomocy fotopolimerów i stosowane są przy dużo większych nakładach.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799