Katalog firm

StarkLAB

Młoda firma StarkLab stacjonująca w Łodzi zajmuje się drukowanie etykiet opakowań także produktów. Oferuje również usługi projektowania i copakingu, który zawiera kilka etapów pakowania i jest skierowany głównie do sklepów internetowych. Wśród produktów posiada m.in. etykiety shrink sleeve, samoprzylepne czy banderole.

Etykiety shrink sleeve

Wysokiej jakości etykiety shrink sleeve to produkt wykonany z foli PCV i PET. Taki produkt można bez problemu nałożyć na trudne w pomalowaniu przedmioty i pod wpływem ciepła dopasować folie do produktu.
Etykiety technologii sleeve pod wpływem wysokiej temperatury kurczą się, dzięki czemu idealnie wpasowują się skomplikowany bądź trudny w udekorowaniu kształt, obejmując przedmiot w pełni gamą kolorystyczną lub graficzną. Dzięki opisanemu powyżej mechanizmowi mamy gwarancję, że dany wzór bez trudu pokryje konkretny przedmiot. Idealne dopasowanie dla wymagających i chcących uzyskać ponadprzeciętne rezultaty swojego produktu.
Naklejenie loga firmy, kolorowej grafiki itp. dzięki etykiecie shrink sleeve będzie bezproblemowe i satysfakcjonujące. Dzięki tej technice bez trudu uwagę odbiorcy zostanie przyciągnięta, gdy na kilku przedmiotach uwieczni się logo firmy bądź hasło reklamowe, które będzie rzucać się w oczy i przyciągnie uwagę niejednej osoby. Nowatorski sposób, który prezentuje się idealnie.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799