Katalog firm

Sowa

Przedsiębiorstwo Eko Sowa, istniejące na rynku od jedenastu lat, świadczy usługi z zakresu instalacji ogrzewania podłogowego i grzejnikowego. Ponadto, w ofercie znajdują się także pompy ciepła i piece. Firma ukierunkowana jest na obsługę nie tylko klientów indywidualnych, ale także developerów oraz firm.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Firma Eko Sowa od jedenastu lat stanowi pozycję niekwestionowanego lidera w branży grzewczej oraz wodno- kanalizacyjnej. Przez cały okres swojej działalności firma stawia na nowoczesność i ekologię wdrażanych przez siebie rozwiązań, dzięki którym zagwarantowana jest doskonała oszczędność wynikająca z codziennego użytkowania zamontowanych instalacji. Celem, jaki wyznaczyło sobie to przedsiębiorstwo jest zapewnienie swoim klientom usług o najwyższych standardach, które oparto na wieloletnim doświadczeniu w branży. Możesz dowiedzieć się więcej na stronie http://www.eko-sowa.pl/produkty-i-uslugi/instalacje-wodno-kanalizacyjne/.
Wśród usług znajdujących się w zakresie działalności firmy są m.in. instalacje wodno-kanalizacyjne, do których wykonania wykorzystywane są najnowocześniejsze systemy wraz z najwyższej klasy materiałami i narzędziami od cenionych producentów. Usługi z zakresu wykonywania instalacji wodno-kanalizacyjnych skupiają się przede wszystkim na rozprowadzeniu ciepłej i zimnej wody wraz z cyrkulacją ciepłej wody wewnątrz budynku oraz na odprowadzaniu ścieków na zewnątrz.
Wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne firmy Eko Sowa posiadają dziesięcioletnią gwarancję na system rurowy, a żywotność instalacji jest równie długa co żywotność budynku.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233