Katalog firm

Instytut Terapii ITPB

Walczyć z nerwicą lub depresją? Wiedz zatem, iż nasz Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to nie tylko odpowiednie miejsce dla kogoś takiego jak ty, to przede wszystkim szansa aby ktoś ci najzwyczajniej pomógł. Oczywiście stosujemy wyłącznie sprawdzone techniki i metody, jakie w przypadku leczenia takich chorób są co zrozumiałe sprawdzone.

Leczenie depresji

Zastanawiasz się jak walczyć lub leczyć depresję? Oczywiście świadomość wielu osób na ten temat jest bardzo niewielka, co jednak nie powinno stanowić żadnego zaskoczenia, najzwyczajniej nie mamy pojęcia iż terapia depresji we Wrocławiu, pozwala w wielu sytuacjach oraz przypadkach na uzyskanie najlepszego efektu.
Ogromne znaczenie ma tutaj miejsce gdzie ona się odbywa, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej chce państwu nie tylko pomóc, lecz zagwarantować iż zawsze nasza terapia depresji we Wrocławiu jest możliwością spotkania się z doświadczonym psychoterapeutą.
Pewnie, iż niejednokrotnie oraz w wielu przypadkach czy sytuacjach, stawiamy na możliwość uczestniczenia w niej innych osób, taka grupowa terapia depresji Wrocław pozwala na podzielenie się swoimi spostrzeżeniami o tej chorobie. Zatem jak widać, wraz z nami leczenie depresji może rzeczywiście w końcu przynieść zamierzony efekt, i bez wątpienia to opcja oraz rozwiązanie, nader korzystne w kontekście tego co możemy poprzez wspomnianą terapię uzyskać.

Kontakt

Ulica: Piłsudskiego 99/1

Kod: 50-016

Miejscowość: Wrocław

http://itpb.pl/

E-mail: kontakt@itpb.pl

Tel.: 511-322-117


Podobne firmy

Centrum Równowaga

Gorszy nastrój? Brak energii? Codzienna walka o wstanie z łóżka? Kiedy dopada Cię coś więcej niż tylko jesienna chandra warto poprosić o pomoc. Nie zawsze jesteśmy w stanie sami poradzić sobie ze smut...

Ewa Czernik

Ewa Czernik zajmuje się psychologią i psychoterapią, obsługując klientów o zróżnicowanych potrzebach i problemach, zawsze starając się znaleźć rozwiązanie, które ułatwi, uprzyjemni i wyprowadzi na pro...