Katalog firm

Chill Inn

Zamierzasz studiować w Łodzi, ale nie możesz dla siebie znaleźć miejsca do zamieszkania? O nic się nie bój. Zapraszamy Cię do Chill Inn - prywatnego akademiku, gdzie bez problemu możesz zamieszkać. Jest to nowoczesne, doskonale skomunikowane miejsce, gdzie wszyscy studenci poczują się bardzo wyjątkowo.

Akademik

Większość studentów czerpie wiele radości z tego, że rozpoczynają nowy rozdział swojego życia w nowym mieście. Jednakże oznacza to konieczność znalezienia odpowiedniego miejsca do życia. Najlepszym wyborem zawsze jest akademik Łódź, jednakże uczelnie zapewniają ograniczoną ilość miejsc.
Dlatego też dobrym rozwiązaniem może być prywatny akademik jakim jest Chill Inn. Jest on położony w samym centrum Łodzi i zapewnia dostęp do wygodnych pokojów dla każdego studenta, który szuka rozsądnie wycenionego noclegu. W Chill Inn nie brakuje udogodnień, które sprawiają że życie w tym akademiku jest bardzo przyjemne i komfortowe. Wśród nich jest między innymi pralnia i suszarnia, taras na dachu, a także duży parking.
Cena za wynajem w tym akademiku została ustalona na poziomie, który odpowiada większości studentów. Zatem każdy kto ma trudności ze znalezieniem dobrego miejsca do życia na czas trwania roku akademickiego na pewno powinien trafić do Chill Inn. To najlepszy prywatny akademik w Łodzi i okolicach tego miasta.

Kontakt

Ulica: 6 sierpnia 70B

Kod: 90-646

Miejscowość: Łódź

https://www.chillinn.pl/

E-mail: hey@chillinn.pl

Tel.: 531497233


Podobne firmy

Apartamenty Wyspa Sobieszewska

Zapraszamy do serca Delta Wisły, gdzie niewielka wysepka Sobieszewo ukrywa w sobie nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przytulne zakątki, w których można zatrzymać się na nocleg podczas swoic...

Gościniec Mazurski

Zapraszamy do Gościńca Mazurskiego, gdzie zapewniamy wyjątkowe noclegi w sercu Mazur. Nasza oferta skierowana jest zarówno do turystów indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Gościniec położony je...