Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto zapoznać się ze stroną Foto24.com.pl. Chodzi o Bartosza Wojciechowskiego, fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski to gwarancja profesjonalnego sprzętu i wieloletniego doświadczenia – czy w takiej sytuacji jest coś, nad czym można się zastanawiać?

Fotobudka

Na uroczystościach takich jak wesele czy urodziny, fotobudka stanowi świetny dodatek do zabawy. Jest to źródło rozrywki dla osób w każdym wieku. Co więcej, koszt wynajęcia takiej fotobudki wcale nie jest duży, zwłaszcza jeżeli korzysta się z oferty firmy Foto24.com.pl. Więcej szczegółów dowiesz się na stronie https://www.foto24.com.pl/fotobudka/.
Firma ta pochodzi z Łodzi i zajmuje się fotografią wszelkiego rodzaju. Dotyczy to także fotografii ślubnej, z której jest szczególnie znana. Jednakże z myślą o poszerzeniu zakresu swojej codziennej działalności, firma Foto24.com.pl dodała do swojej oferty fotobudkę.
Fotobudka z tej firmy może być wynajęta wraz z dowozem oraz rozstawieniem całego niezbędnego sprzętu i akcesoriów. W cenie ma się także nieokreślony wydruk wszystkich zdjęć. Dzięki fotobudce można oszczędzić fotografom ciężkiej pracy i zamiast tego samodzielnie zaplanować wszystkie swoje zdjęcia z urodzin, imienin czy też wesela. Firma Foto24.com.pl zapewnia także animatorkę, która pomoże w obsłudze fotobudki. Jest to zatem doskonały dodatek na każdą uroczystość.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610