Katalog firm

Foto24.com.pl

Jeśli rozglądasz się za zaufanym fotografem, warto zapoznać się ze stroną Foto24.com.pl. Chodzi o Bartosza Wojciechowskiego, fotografa i operatora. Bartosz Wojciechowski to gwarancja profesjonalnego sprzętu i wieloletniego doświadczenia – czy w takiej sytuacji jest coś, nad czym można się zastanawiać?

Sesje ślubne

Już od dawna fotografia ślubna Łódź to specjalizacja naszej firmy. Jeżeli chcecie się o tym przekonać, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Możecie odwiedzić naszą stronę www, gdzie zamieściliśmy dla Was przykładowe realizacje ze ślubów i wesel w których mogliśmy już uczestniczyć.
Ślub to wielkie święto miłości. To dzień warty zapamiętania, który będziecie wspominać przez bardzo długi czas. Warto w tym czasie, aby był przy Was fotograf, który będzie wykonywał dyskretnie zdjęcia. Kiedy mama uroni łezkę oraz kiedy teściowie będą popijali zdrowie Młodej Pary. Wtedy, kiedy Pan Młody rzucać będzie krawatem, a Panna Młoda będzie uśmiechała się od ucha do ucha. Jest wiele takich wyjątkowych chwil na ślubie i weselu, które są warte upamiętnienia.
Jeżeli chcecie je zachować dla siebie, a nawet dla swoich dzieci, to koniecznie zamówicie fotografa na ten dzień. My bardzo chętnie Wam w tym pomożemy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, które na dodatek oferujemy Wam w bardzo niskiej cenie.

Kontakt

Ulica: Emilii Sczanieckiej

Kod: 93-342

Miejscowość: Łódź

https://www.foto24.com.pl/

E-mail: pstryk@foto24.com.pl

Tel.: 600916610