Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Zupy gotowe

Od dłuższego czasu chodzi ci po głowie zupa, ale nie znajdujesz wolnej chwili, by ją ugotować? A może masz chrapkę na coś nowego, czego jeszcze nie próbowałeś?
Nasza firma Wekownia, znajdująca się w Łodzi, zajmuje się zamykaniem w słoiku wszystkiego, co smaczne, naturalne, bez konserwantów i polepszaczy smaków. Nasz zupy gotowe mają szeroką gamę wyboru, dzięki czemu możesz zdecydować, na co masz ochotę w danym momencie. Stawiamy na tradycyjne polskie przetwory z naszych sprawdzonych przepisów. Do produkcji używamy składników od lokalnych farmerów, hodowców. Mamy wtedy pewność, że produkty są świeże, a nasi klienci otrzymują wysokojakościowe przetwory, które zaskakują swoim smakiem.
Nie tylko zupy zamknęliśmy w słoikach. Mamy także inne weki zakręcone w słoiku, np. soki, smarowidła, przetwory mięsne, dżemy. Cała nasza oferta bazuje na naturalnych składnikach. Nie ma tu miejsca dla oprysków i sztucznych nawozów.
Oprócz samych przetworów, na stronie znajdziesz także smaczne przepisy na dania, w których używamy produktów dostępnych na sklepie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...