Katalog firm

Wekownia

Wekownia to projekt znajdującej się w Łodzi restauracji Bawełna. Oferuje rzemieślnicze dania gotowe w słoikach. Korzysta z naturalnych składników lokalnego pochodzenia i tradycyjnej metody konserwowania- pasteryzacji. Dania mięsne, wegańskie, zupy, smarowidła i inne przetwory można zamówić w sklepie online.

Zupa z jesiotra

Lubisz zupy, ale nie lubisz samodzielnie ich przygotowywać? Mamy coś dla ciebie! Przychodzimy z pomocą i pragniemy stać się twoim dostawcą zdrowych gotowych dań - dokładnie mówiąc weków, czyli potraw w słoikach, które za sprawą pasteryzacji mają przedłużony termin ważności i zachowują więcej wartości odżywczych oraz smaku i to bez chociażby minimalnego dodatku konserwantów!
Jednym z ciekawszych punktów naszej oferty na pewno jest zupa z jesiotra i sandacza. Przygotowywana z dwóch wspaniałych rybek skrywa w sobie mnóstwo warzyw i prawdziwe mięsne kawałki, dzięki czemu staje się samodzielnym daniem i doskonałą propozycją obiadową. W sklepie Wekownia ten typ zupy znajdziesz w dwóch różnych wariantach - łagodnym i pikantnym.
U nas to ty wybierasz. A jeśli zupa z jesiotra nie przypadła ci do gustu, zawsze możesz pójść w klasyczną pomidorową, barszcz bądź żurek albo sięgnąć po jeszcze inne dania (nawet te wegańskie). Zamawiaj wszystko wygodnie online i ciesz się smakiem zdrowych i pysznych weków.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Firma Jawo zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Już od wielu lat znajdujemy się na rynku i cieszymy się dobrą opinią wśród naszych odbiorców. Zachęcamy do współpracy klientów indywidualnych, jak...